BUDUJ ZDROWO

Dodano :2017-02-19

BUDUJ ZDROWO

budowlany stosowany przez człowieka już od stuleci. Zatem do dzieła!

Budujesz taras? Przyda ci się deska tarasowa oraz drewniane legary. Elewację? W ofercie deska elewacyjna, podbitka. Budujesz dom, altanę, wiatę, garaż, pergolę, saunę? Oferujemy dobrej jakości drewno konstrukcyjne. Boazeria? Mamy kilka ciekawych profili. Podłoga? Tylko drewniana deska podłogowa. Jak połączyć wszystko w całość? Posiadamy szeroki asortyment w zakresie techniki połączeń do drewna: wkręty, śruby, łączniki ciesielskie itp...

Buduj zdrowo i ekologicznie. Pomimo, że drewno wymaga pewnych zabiegów konserwacyjnych, to jednak chętnie sięgamy po ten surowiec, kierując się poczuciem, że jest to materiał przyjazny dla środowiska a zarazem zdrowy dla nas. Drewno poprzez zdolność samoregulacji wilgotności wewnątrz pomieszczenia stwarza, że wewnątrz budynku panuje korzystny mikroklimat.

Jednak poza walorami zdrowotnymi i ekologicznymi, drewno jest to również świetny materiał konstrukcyjny i budowlany, relatywnie lekki i łatwy w montażu, a przy odpowiedniej konserwacji niezwykle trwały. Trzeba nadmienić również o walorach estetycznych drewna, jego obecność sprawia, że pomieszczenie jest ciepłe oraz przytulne, a unikatowa struktura zapewnia niepowtarzalny klimat wnętrza.

Dodatkowo dzięki bogatej ofercie olejów, lakierów, farb i innych preparatów, każdy może zaaranżować elementy drewniane w dowolny i nieograniczony sposób.